KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13545341
nr 1354 5341
Paolo Carosone
(f. 1941), Italien
Blandteknik, Komposition. Signerad, daterad -63. Motivet: 55x38 cm
Paolo Carosone, italiensk konstnär född 1941.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:10:46
19/10 18:16:56